Hledáte hezké místo kde strávit dovolenou nebo jen víkend s rodinou či přáteli?

Penzion Na Buďárce poskytuje ubytování ve dvou nově zrekonstruovaných prostorných apartmánech, ty nabízejí až 16 lůžek.

Penzion na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš v horské vesničce Paseky nad Jizerou, která vás nadchne svým klidem a čistou přírodou, je ideálním místem pro start řady krásných výletů v místě i okolí. V zimě je zase obec, díky svému skiareálu, vyhledávaným a oblíbeným místém pro lyžování.

V neposlední řadě výhodou apartmánů je blízká dostupnost služeb. Restaurace Na Buďárce s výbornou českou kuchyní se nachází v přízemí objektu, menší obchod, je vzdálen jen pár kroků. I v zimních měsících je možné pohodlně parkovat u objetku a oblíbený Skiareál Paseky nad Jizerou máte blízko.

Apartmány Na Buďárce ocení hlavně ti, kteří si chtějí užívat klidu horské přírody a zároveň mít služby po ruce!

Ložnice s dětskou postýlkou Apartmán č. 5

Apartmán 5
Apartmán nabízí dva pokoje pro větší soukromí. Hlavním místem apartmánu je prostorný pokoj, ve kterém naleznete menší, vybavený kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou, rychlovarnou konvicí. K vychutnání připravených pokrmů poslouží jídelní stůl pro až osm osob. Umístěny jsou zde dvě dvoulůžkové postele a dvě jednolůžkové postele. V pokoji je k dispozici také TV, věšák na sušení prádla a rozkládací přistýlka. Ve druhém menším pokoji je k dispozici jedna dvoulůžková a jedna jednolůžková postel. V ložnici je také umístěna dětská postýlka s lůžkovinami a přebalovací pult. Vlastní koupelná má jedno WC a sprchový kout.

Koupelna se sprchovým koutem
Ložnice Apartmán č. 5

Apartmán 4

Ze vstupní předsíně, kde najdete kuchyňský kout vybavený lednicí, rychlovarnou konvicí, varnou deskou a mikrovlnnou troubou vejdete do prostorné ložnice, tam je v přední části pokoje umístěn jídelní stůl pro až šest osob a dále dvě dvoulůžkové postele a čtyři jednolůžkové postele. Vlastní koupelna tohoto apartmánu má jedno WC a sprchový kout. K dispozici je také TV, sušák na sušení prádla a jedna rozkládací přistýlka. 

Společné prostory

 Před vstupem do penzionu vyzývá k odpočinku terasa s příjemným posezením. Dětem se jistě bude líbit trampolína, která je na terase umístěna v letních měsících. Opekání špekáčků je možné na ohništi nebo můžete využít gril. Ve vstupní hale je hostům k dispozici lyžárna a otopný sušák lyžařské obuvi.